Blogi

Alati olemas!!!

Pakid lendavad kohale nagu linnukesed! Soovime alati pakkuda parimat teenindust! Lubame teile, et kui Magasiaidast tooteid valite on need laos olemas ja ooteaega ei lisandu. Kõik pakid postitatakse 24 h jooksul peale tellimuse kätte saamisest. Kui soovite eritellimust või hulgi siis võtke meiega ühendust.


Teadaanne!!!

Armsad kliendid. Vabandame teie ees meie e-poes valitseva segaduse pärast nii keelte kui piltide osas, mis on tekkinud tehnilistel põhjustel meist mitte sõltuvatest asjaoludest. Pingutame, et seda kahetsusväärset olukorda kiiremas korras ära lahendada. Kõik kaubad on meil laos olemas ja ootavad teie tellimusi, kui tekib vajadus lisainformatsiooni järele siis võtke meiega kindlasti ühendust. Meil:...


Värske lavendel on valmis!!!

Magasiaita on jõudnud värskelt korjatud ja kuivatatud lavendel. Osta saab nii kimpudes kui ka juba puhastatult ja pakendatult armsates, linastes kotikestes. Milleks siis kasutada lavendlit: Toidus: lavendel annab roogadele magusa, õrnalt tsitruselisi meenutava maitsenüansi. Sobib kõige paremini moosi, jooki ja küpsetisse ning tugevamaitselise uluki- ja lambaliha maitsestamiseks. Söödavaid lavendliõisi võib aga pruukida...


Alatskivi vanavara laat Juuli 8, 2023 – Juuli 8, 2023 @ 9 – 15

Üle Eestimaa kuulus Alatskivi vanavaralaat on keset Sibulatee süda, Alatskivil, toimumas 2023. aastal 17. korda. Vägev värk! Laat leiab aset Alatskivi pargis, vallamaja, Kivi kõrtsi, Magasiaida ümbruses. Oodatud on kõik vanavara ja looduslähedase kauba müüjad ja ostjad.


Sibulatee puhvetite päev 2023 Sept 9, 2023 – Sept 9, 2023 @ 11:00 – 18:00

Avatud aiad ja hoovid, hoole ja armastusega valmiv kohalik toit, toredad kohtumised ja kultuuriprogramm. Sel aastal 9. septembril terves Sibulatee piirkonnas.