Müügitingimused

 1. Müügitingimused

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja Magasiait OÜ (Magasiait ) vahel, toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Magasiait vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 1. Hind

2.1 Tootele kehtib kodulehel märgitud hind. Magasiait jätab endale õiguse muuta hinda.

2.2 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

2.3 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

 1. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Osta“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „kogus“. Tellimuse vormistamiseks klikkige lingile „Vormista tellimus”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Osta”. Peale seda kuvatakse ekraanile Teie arve.

3.4. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest Magasiait arvelduskontole.

 1. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks klikkige tellimuse vormistamise leheküljel nupule „Osta”. Ekraanile kuvatakse Teie tellimuse kinnitus. Palume enne tellimuse eest tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

4.2. Toodete eest saate tasuda:

1) Internetipanga kaudu ja krediitkaardiga. Kõik Magasiait e-poes kuvatavad hinnad on eurodes.

2) Pangalingi maksete puhul teeme koostööd Montonioga.

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

Läti: SEB, Citadele ja Luminor

Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor

Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

Muu Euroopa: krediitkaardimakse või pangaülekanne.

4.3. Müügiarve saadetakse Teile koos kaubaga peale tellimuse eest tasumist.

4.4. Tellimus, mida ei tasuta 7 tööpäeva jooksul, läheb tühistamisele.

 1. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Minimaalne tarneaeg on 1 tööpäev ja maksimaalne kuni 10 tööpäeva. Tööpäevadel enne 10:00 tasutud tellimused jõuavad teieni juba järgmisel päeval (toode laos).

5.2. Magasiait.ee transpordiviisid:

 1. Omniva kuller
 2. Omniva pakiautomaadid
 3. DPD kuller
 4. DPD pakiautomaadid
 5. Smartpost kuller
 6. Smartpost pakiautomaadid
 7. Tulen ise järele (Eesti)

5.3. Palun kontrollida vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Magasiait ei vastuta toodete kohaletoimetamise tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 1. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Peale toodete kättesaamist on Tarbijal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted Tarbijale ei sobi, on Tarbijal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada või vahetada, täites tagastuse leht.

6.2. Tellimuse tühistamisel tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates tellimuse tühistamisest.

6.3. Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Magasiait ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Magasiait õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Magasiait Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja Magasiait vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

 1. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Magasiait vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.

7.2. Magasiait ei vastuta:

1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Magasiait kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

 1. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Magasiait vastutab Teie ees ja Teie vastutate Magasiait ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Magasiait ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Magasiait ei saanud mõjutada ning mille saabumist Magasiait ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 1. Muud tingimused

9.1. Kõiki Magasiait külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.