Piparmünt eeterlik õli 10 ml (Nurme)

Piparmünt eeterlik õli 10 ml (Nurme)

8,00 

Kirjeldus: värske, mündine, tugev.
Kasutamine aroomteraapias:
Piparmünt mõjub värskendavalt, stressivastaselt ning annab uut energiat. Kasuta seda ruumide lõhnastamiseks, lõhnalambis või massaažiks, segades seda meelepärasesse baasõlisse. Pane tähele: kasuta piparmündi eeterlikku õli väikeses koguses, kuna õlis sisalduv mentool on tugevalt jahutava mõjuga.
Piparmünt aitab kõikide ägedate seedeelundite haiguste korral. See mõjub soodsalt mao, neerude ja sooletiku tegevusele. Oma antiseptilise toime tõttu lõdvestab mao ja soolestiku silelihaseid ja leevendab maovalu, puhitusi, kõhulahtisust, seedehäireid, halba hingeõhku, sapikive ja oksendamist.
Piparmünt on laialdaselt kasutatud ka hingamisteede vaevuste korral, peavalu ja külmetushaigustest tingitud sümptomite leevendamiseks, vereringe ergutamiseks ning mälu parandamiseks.

Saadavus: 1 laos SKU: 4053 Kategooria:

Kirjeldus

Ohutus: Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega.

Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.

NB! Kuigi nimetatud õli omab ka toidusertifikaati siis tulenevalt kosmeetikatoodete tootja vastutusest Nurme Looduskosmeetika OÜ õli kasutamiseks toidus infot ei jaga ja vastutust ei oma.

Kinnitame, et õli ei sisalda parabeene, keelatud konservante, värvaineid ega UV filtreid.

Lisainfo

Country

Eesti

Sarnased tooted