“Terrorism. Tänapäeva suurim oht vabadusele” John Pynchon Holms, Tom Burke (jrk nr 96/22)

“Terrorism. Tänapäeva suurim oht vabadusele” John Pynchon Holms, Tom Burke (jrk nr 96/22)

6,00 

2001. aasta 11. septembri hommikul ründas Ameerika Ühendriike nähtamatu vaenlane, kelle hirmuteod jätavad igaveseks jälje ameeriklaste turvatundele. Tänapäeva osavad ja halastamatud terroristid on tõestanud, et suudavad märkamatuks jääda isegi kõigi silme all ning tuua kaasa tohutu hävingu. Kes nad on ja kuidas nad tegutsevad?
«Terrorism» viib teid tänapäeva kõige kardetumate terroriorganisatsioonide hämarasse maailma. Selles raamatus on kirjas nende väljaõppelaagrite asukohad, relvad, mida nad kasutavad, ning see, kust nad raha saavad. Raamat heidab põgusa pilgu ka terroristide surmatoovate aktide taga seisvatele poliitilistele liikumistele ning selgitab, kuidas terrorismi vastased üle maailma peavad meeleheitlikku võitlust, et vaenlasest sammu võrra ees olla.
Lisaks sellele annavad autorid haarava ülevaate sellistest kurikuulsatest terroristidest nagu Lähis-Ida vaimne juht Osama bin Laden, Oklahoma pommitaja Timothy McVeigh ning Unabomber Ted Kaczynski. Nad käsitlevad ka niisuguseid nähtusi nagu Ameerika rassivaenurühmitiste esiletõus, terrorismi sidemed ülemaailmse narkoäriga ning Liibüa, Afganistani ja Põhja-Korea riiklik toetus terrorismile.
See raamat on teile parim lugemismaterjal, kui soovite mõista tänapäeva terroristide vägivaldset maailma ning seda, miks nende hävitavad kuriteod on alles nüüd alanud.
Sisaldab täielikku ülevaadet 11. septembri traagilistest sündmustest.

Saadavus: 1 laos SKU: 7882 Kategooria:

Kirjeldus

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Hugo-Tanel Kaasik
Lehekülgi: 272
Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu olemas ja korralik.

Sarnased tooted